MY HR

Personāla atlases un vadības iespējas pārmaiņu laikā

Ir radīts praktisks mācību cikls par personāla atlases un vadības iespējām pārmaiņu laikā.   Nākamais apmācību kurss norisināsies jau 2021.gada rudenī.   Kursa autores: Iveta Apine ,”Systemic Constellations Center Riga” izveidotāja, Daiga Vintere, “MyHR” dibinātāja. Iveta Apine, “Systemic Constellations Center Riga” izveidotāja Vadības konsultante un koučs, sistēmiskā darba trenere, Systemic Constellations Center Riga dibinātāja un […]

Iesniedz CV

Ja šobrīd neatrodi sev piemērotu vakanci, sūti mums savu CV. Ja redzēsim atbilstību kādam amatam nākotnē, tad sazināsimies ar Tevi.

Darba atrašanas stratēģija

Darba atrašanas stratēģija ir būtiska. No mums Tu saņemsi profesionālus darba meklēšanas padomus un attīstības plāna izveidi tālākai izaugsmei. Veiksim darba interviju simulācijas.

CV audits

Konkurētspējīgs CV, kas palīdzēs kļūst pamanāmam starp visiem darba meklētājiem.

Personāla attīstība

Kas liecina par to, ka esi izcils darba devējs? Sasniegti uzņēmuma mērķi vēlamajā termiņā, laimīgi darbinieki, kas atnes un realizē izaicinošas un inovatīvas idejas.  Darbinieki ir lojāli un rūpējas par savu un uzņēmuma izaugsmi. Darba vide ir motivējoša un moderna, komandai izdodas sasniegt izaicinošus mērķus un būt kopā.

Personāla atlase

MyHR misija ir  palīdzēt satikties īstajam darbiniekam ar īsto darba devēju. Īstie darbinieki ir katra uzņēmuma veiksmes pamatā.