Supervīzija individuāli, grupām vai komandām

Kā Jums var palīdzēt supervīzija? Iegūt atbalstu darba ikdienā, izaicinājumos,stresa vai palīdzēt pieņemt kādas pārmaiņas. Supervīzija palīdz apzināties emocijas, nošķirt faktus un ieraudzīt realitāti citā gaismā, tā palīdz “iekāpt”cita kurpēs un atbrīvo no nevajadzīgas enerģijas tērēšanas. Supervīzija palīdz atgūt darba prieku, motivāciju, tā palīdz degt, bet “neizdegt” un ejot šo ceļu tiek iegūtas jaunas zināšanas. […]

Iesniedz CV

Ja šobrīd neatrodi sev piemērotu vakanci, sūti mums savu CV. Ja redzēsim atbilstību kādam amatam nākotnē, tad sazināsimies ar Tevi.

Darba atrašanas stratēģija

Darba atrašanas stratēģija ir būtiska. No mums Tu saņemsi profesionālus darba meklēšanas padomus un attīstības plāna izveidi tālākai izaugsmei. Veiksim darba interviju simulācijas.

CV audits

Konkurētspējīgs CV, kas palīdzēs kļūst pamanāmam starp visiem darba meklētājiem.

Personāla attīstība

Kas liecina par to, ka esi izcils darba devējs? Sasniegti uzņēmuma mērķi vēlamajā termiņā, laimīgi darbinieki, kas atnes un realizē izaicinošas un inovatīvas idejas.  Darbinieki ir lojāli un rūpējas par savu un uzņēmuma izaugsmi. Darba vide ir motivējoša un moderna, komandai izdodas sasniegt izaicinošus mērķus un būt kopā.