Klienti

MyHR klientu atsauksmes par sadarbību

SIA Konsultatīvā sabiedrība “Conventus” Edgars Baglais

“Paldies par konstruktīvu sadarbību! Ātri un efektīvi nonācām līdz optimālam risinājumam uzņēmuma iekšējās darbinieku novērtējuma un komunikācijas sistēmas izveidē.”

Ilze Alksne, SIA “Jēkaba Ceļojumi” valdes priekšsēdētāja

Personāla atlases pakalpojumu izmantoju pirmo reizi un ļoti novērtēju to laiku, ko ietaupīju, uzticot profesionālim uzņēmuma brīvās vakances kandidātu izpētes procesu, kā arī esmu ļoti apmierināta ar produktīvo sadarbības rezultātu. Viegla komunikācija, saprašanās, personalizēta attieksme un profesionālisms – šie ir pamatatslēgvārdi, ar kuriem varu noraksturot sadarbību! Liels paldies, zinu, ka nākotnē es nepieciešamības gadījumā vienmēr varēšu paļauties uz Daigas personāla atlases palīdzību!

SIA “Riga Rent” valdes loceklis Vladimirs Zommers

Jau vairākus gadus My HR ir mūsu pastāvīgs sadarbības partneris.  Augstu novērtējam My HR spēju iedziļināties un izprast mūsu uzņēmumam svarīgo informāciju personāla alases jautājumos. Šis uzņēmuma partneris izceļas ar pārbaudītu darba kvalitāti!

SIA “Techvitas” vadītājs Edgars Grīnbergs

Lieliska attieksme, super idejas, un, manuprāt, neatsverama palīdzība un ieteikumi, kurus tik tagad jāsteidz realizēt. Man kā mazajam uzņēmumam, kam nav sava HR cilvēka, Daigas konsultācija bija tieši tas kas vajadzīgs.

“Vēlos izcelt divas lietas, ko vērtēju kā ieguvumus, sadarbībā ar My HR. Pirmais ir Daigas ilgstošā pieredze darbā ražošanas uzņēmumā. Daiga labi orientējas ražošanas uzņēmuma vajadzībās un izprot šāda uzņēmuma atšķirību no tirdzniecības uzņēmumiem. Otrais ir Daigas izpratne par mūsdienīgu, talantos balstītu pieeju personāla vadībai, kas sasaucas ar mūsu uzņēmuma vērtībām.”