Zane Sildnika

Labdien, partneri! Iepazīsimies!

Esmu pieredzējusi personāla vadības projektu speciāliste, un savu profesionālo darba ceļu uzsāku, iegūstot augstāko izglītību un bakalaura grādu Cilvēku resursu vadībā, kā arī strādāju kā sertificēts koučs. Mana padziļinātā izpratne un zināšanas par veiksmīgu personāla atlases projektu vadību un personāla vadību ir veidojusies, darbojoties jau vairāk kā 10 gadus tādos starptautiska un Latvijas mēroga ražošanas uzņēmumos kā AS “Cēsu alus” un SIA “Staļi”. Manā pārziņā ir bijuši jau vairāk kā 500 atlases projektu vadība, kuros esmu bijusi atbildīga par visu līmeņu darbinieku piesaisti, kā arī nodrošinājusi specifisku amatu speciālistu atlasi reģionos.

Ikdienā esmu triju mazu meiteņu mamma, man patīk aktīvs dzīves veids, labprāt nodarbojos ar sportu un ar katru brīdi aizvien augstāk vērtēju laiku, ko pavadu kopā ar savu ģimeni. Labprāt dalos savā pieredzē un sniedzu atbalstu, ne tikai personāla vadības jomā, bet arī pieredzē par savu mammas lomu, ko var lasīt arī Gundegas Rozes grāmatā „Mammas zina vislabāk”.

Es uzskatu, ka personāla vadītājs ir kā tilts starp darbinieku un vadītāju. Uzdevums ir saglabāt neitralitāti un nodrošināt apmierinātas abas puses. MyHR kā Jūsu uzņēmuma partneris, pirmkārt, var nodrošināt izcilu speciālistu un vadītāju atlases procesa nodrošināšanu. Otrkārt, uzņemties darbinieku ievadīšanu darbā, izmantojot attīstības sarunas. Šāda pieeja veicina un garantē iegūt maksimāli ātru atdevi darba rezultātiem. Sarunas veicina darbinieku apmierinātību un labus darba rezultātus, un ir priekšnosacījums motivācijai saredzēt ilgtermiņa attīstības iespējas uzņēmumā.

My HR – Jūsu komanda

Pamatojoties uz zināšanām un pieredzi, mūsu klientu pozitīvajām atsauksmēm, nodrošinot ar piemērotākajiem darbiniekiem, es esmu pārliecināta, ka My HR personāla atlases komanda ir Jūsu uzņēmuma ilgtermiņa partneris:

  1. Uzticiet mums veikt atlases procesu un Jūs kā personāla speciālists, un, galvenokārt, vadītājs gūsiet būtisku laika ekonomiju.
  2. Vairojiet Jūsu uzņēmuma finanšu līdzekļu ekonomiju, jo Jūsu kā vadītāja vērtīgais laiks var tik novirzīts uz uzņēmuma attīstības procesu nodrošināšanu.
  3. My HR datubāzes resursi nodrošina tūlītējas kandidātu izvēles iespējas.
  4. Neitralitāte un fokuss uz Jūsu biznesa atbalstu, jo esam neatkarīgi eksperti, un mūsu galvenais uzdevums ir atrast atbilstošāko kandidātu Jūsu uzņēmumam.

Ar prieku vairošu Jūsu uzņēmuma labklājību, palīdzot ar piemērotākajiem personāla risinājumiem!

Zane

Kontakti:

Saziņai ar mani, aicinu zvanīt uz tālr.nr. +371 26391337, vai rakstīt ziņu uz e-pastu zane@myhr.lv